Komu przysługują dotacje ze środków unijnych?

 

Łódź, Warszawa, Kraków, Katowice... to tylko niektóre miasta, gdzie przedsiębiorcy zaczęli realizację swoich planów od dofinansowania. Dotacje unijne zmieniły życie codzienne wielu właścicieli dużych jak i mniejszych firm. pgconsulting.eu pomogą ci spełnić marzenia. Jeśli chcesz porzucić nudne życie na etacie i otworzyć wymarzoną firmę stwórz swój biznesplan i dowiedz się czy przysługują ci środki unijne. Nie tak łatwo się wybić nie mając w kieszeni grosza przy duszy.

 

Zobacz więc czy przysługują ci dotacje.

 

W Krakowie cały czas jest zapotrzebowanie na nowe sklepy, hotele, usługi... wszystko spowodowane jest tym, że mieszka tu ogromna ilość ludzi a do tego dochodzą turyści, których liczba jest zaskakująco duża. Dotacje unijne będą twoją podporą podczas gdy nie będziesz miał wystarczającej ilości pieniędzy na rozkręcenie biznesu.

 

Jak indywidualnie podejść do klienta w nowej firmie?

 

 

Miasto

Miejscowości podmiejskie

% dużych firm

67,00%

23,00%

% małych firm

33,00%

60,00%

Miejsca pracy w firmie

123

23

Miejsca parkingowe w miejscu pracy

45

11

Centra handlowe

456

11

 

Kraków jest odpowiednim miastem na wzięcie dotacji. Środki unijne przysługują również tobie, więc nie bój się o nie prosić. Możliwe, że jest to jedyna szansa na to aby podjąć się prowadzenia własnej działalności. Dotacje unijne pomogą ci rozkręcić swój biznes z klasą.