O nas

Blog ten w całości poświęcony jest zagranicznym rozwiązaniom technologicznym w branży budowlanej. Interesuje nas powstawanie, rozwój oraz wdrażanie najnowszej technologii w budownictwie. Poprzez uważną obserwację oraz przegląd najnowocześniejszych technik architektonicznych, pragniemy zmienić oblicze polskiej branży budowlanej, przygotowując ją na nowe wyzwania inżynieryjne.

Stosowane obecnie za granicą technologie budowlane pozwalają nam wyobrazić sobie, jak będzie wyglądało budownictwo przyszłości. Zmiany klimatyczne czy demograficzne, z którymi niektórzy inżynierowie mierzą się już dzisiaj, będą wymagały od nas całkowicie nowych rozwiązań architektonicznych, dostosowanych do nowych warunków funkcjonowania wielu społeczeństw.

Naszym celem jest więc stworzenie branżowego portalu, który przygotuje naszą rodzimą branżę na takie wyzwania. Chcemy, abyście współtworzyli ten projekt z nami, dlatego liczymy na wasze wsparcie. Informujcie nas o rozwiązaniach, które uważacie za rewolucyjne i dzielcie się z nami swoją wiedzą.